Trójfazowy elektroniczny stabilizator oświetlenia

 

GradiLux zmniejsza rosnące koszty zużycia energii.


W tradycyjnych instalacjach oświetleniowych wahania napięcia zasilającego przekładają się na straty energii a tym samym na wzrost kosztów. System GradiLux umożliwia stabilizację napięcia na zadanym poziomie oraz opcjonalne ściemnianie w określonych porach nocy. Można w ten sposób zaoszczędzić nawet do 40% energii. Dodatkowe korzyści to łagodny rozruch dostosowany do cyklu rozgrzewania lamp i wydłużenie ich żywotności.

System jest oparty na konwersji AC/AC realizowanej całkowicie elektronicznie, bez transformatorów. Zabezpieczenia przeciążeniowe i przepięciowe ochraniają odbiorniki i stabilizator. Budowa modułowa umożliwia łatwą rozbudowę i bezpieczne serwisowanie. Wewnętrzny, ręczny lub automatyczny BAYPASS zapewnia bezpieczeństwo i ciągłość zasilania.

Sterowanie i konfigurację zapewnia panel sterujący wyposażony w kalendarz, programator czasowy pozwalający na zastosowanie zegara astronomicznego. Komunikacja z urządzeniem (sterowanie, przesyłanie danych z parametrami) może odbywać się również zdalnie przez sieć lokalną, internetową lub sieć telefonii komórkowej.

GradiLux_files/GradiLux%20Catalogue%20%28PL%29.pdf

broszury:

GradiLux Catalogue (PL).pdf

GradiLux-specyfikacja-PL3.pdf

GradiLux_files/GradiLux-specyfikacja-PL3.pdf
GradiLux_files/GradiLux%20Catalogue%20%28PL%29_1.pdf
prezentacja: Prezentacja_GRADILUX.ppsxGradiLux_files/Prezentacja_GRADILUX%2033%20%285%29.ppsx